Dłonie,

Miss Sporty

02:33 Bezbłędna Kosmetyka 47 CommentsDzięki uprzejmości Agencji reklamowej VACALOCA otrzymałam uroczą niespodziankę, która bardzo pozytywnie nastroiła mnie na rozpoczęcie nowego dnia. Jest to kuferek z produktami Miss Sporty Polska od COTY.

47 komentarze:

Holika Holika,

Holika Holika - Pig Nose Clear Blackheads 3-step Kit

04:25 Bezbłędna Kosmetyka 30 Comments


Dlaczego na naszych twarzach powstają zaskórniki i jak z nimi walczyć? Zaskórniki, czyli wągry pojawiają się, gdy gruczoły łojowe produkują nadmierną ilość łoju, a do tego nasz naskórek niewłaściwie się złuszcza. Sebum i rogowaciejące komórki wtedy zatykają ujścia mieszków włosowych, co skutkuje powstawaniem nieestetycznie wyglądających wągrów. Z pomocą przychodzi trójstopniowy zestaw plastrów przeciw zaskórnikom Holika Holika - Pig Nose Clear Blackheads 3-step Kit. Kosmetyki koreańskiej marki HOLIKA HOLIKA są dostępne na IPERFUMY.PL oraz na wielu stronach z produktami pochodzącymi z Azji.

30 komentarze:

Dłonie,

Spotkanie paznokciowe

04:21 Bezbłędna Kosmetyka 6 Comments


Spotkanie paznokciowe odbyło się 17.09.2016 w Cafe Magia - Chrzanów.

6 komentarze:

Holika Holika,

Holika Holika - Golden Monkey Glamour Lip 3-step Kit

05:37 Bezbłędna Kosmetyka 39 Comments


Problem spierzchniętych ust już nie straszny, a dlaczego? Dzięki trójstopniowej pielęgnacji do ust Holika Holika Golden Monkey Glamour Lip 3-step Kit, która odświeży, zregeneruje i nawilży. Kuracja ta zawiera 3 etapy: peeling, maseczkę (regeneruje) oraz olejek (nawilża skórę ust). HOLIKA HOLIKA to marka kosmetyków koreańskich, które są dostępne głównie na IPERFUMY.PL i na wielu stronach z produktami pochodzącymi z Dalekiego Wschodu.

39 komentarze:

Babuszka Agafi,

Babuszka Agafia - RBA na 5 sokach, witaminowy krem do rąk i paznokci z rokitnikiem

01:18 Bezbłędna Kosmetyka 41 CommentsMoja nowość, którą miałam okazję używać to RBA na 5 sokach - witaminowy krem do rąk i paznokci z rokitnikiem od Receptury Babuszki Agafii. Czy krem u mnie się sprawdził? 
Zapraszam do czytania i na małą niespodziankę dla czytelników bloga. :-)

41 komentarze:

Eos,

EOS - Vanilla Mint Lip Balm

08:18 Bezbłędna Kosmetyka 35 CommentsUwielbiam balsamy EOS i od bardzo długiego czasu towarzyszą mi w codziennej pielęgnacji ust. Tym razem wybrałam balsam o zapachu wanilii i mięty.

35 komentarze: