Makijaż,

Makijaż dzienny z Miss Sporty

13:33 Bezbłędna Kosmetyka 46 Comments

 

Chciałabym przedstawić Wam makijaż dzienny wykonany przy pomoc kosmetyków firmy Miss Sporty. Makijaż ten jest bardzo prosty a jednocześnie efektowny. Kuferek z produktami tej marki otrzymałam dzięki uprzejmości Agencji reklamowej VACALOCA. Całą zawartość  kuferka możecie zobaczyć klikając w ten link → Miss Sporty

46 komentarze:

Beauty Flash,

Spotkanie Blogerów Urodowych Beauty Flash

16:24 Bezbłędna Kosmetyka 48 CommentsMam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Blogerów Urodowych Beauty Flash, które odbędzie się 5 listopada 2016 roku podczas 34. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie. Będzie to wydarzenie bardzo ważne dla mnie jako blogerki kosmetycznej i będąc związana z Kosmetologią od kilku lat. Spotkanie jest organizowane przez serwisuroda.pl, a na nim pojawi się 50-ciu zaproszonych blogerów, którzy zostali wybrani spośród wszystkich zgłoszeń. Na uczestników czekają ciekawe wykłady, prezentacje i warsztaty kosmetyczne. Czas umilą nam przedstawiciele firmy IKOR oraz NC Nails Company. Pojawi się również Monika znana jako Candymona, która będzie gościem specjalnym. Jestem zdumiona, że właśnie mój blog został wybrany do tak interesującego spotkania. Pogłębianie swojej wiedzy i zainteresowań jest dla mnie priorytetem. Cieszy mnie również, że poznam osobiście wiele blogerek, których blogi obserwuję już od dłuższego czasu. Myśl o tym dniu maluje mi uśmiech na twarzy i nie mogę się już doczekać. 

LNE (Les Nouvelles Esthetiques): Organizator Kongresu i Targów LNE w Krakowie (05-06.11.2016) i wydawca branżowego magazynu LNE.

Firma IKOR P.H.U powstała w styczniu 1997 roku. Od samego początku działalności oferuje na rynku polskim produkty, które nie tylko upiększają, ale również pielęgnują skórę. Pierwszym sukcesem było wprowadzenie na nasz rynek ekskluzywnej marki Lavertu, która z roku na rok zdobywała coraz większe uznanie klientów. Następnie do oferty dołączyły produkty marek Excellent i Pure Colors.


NC Nails Company to marka o międzynarodowym zasięgu. Pozycja jaką osiągnęła zawdzięcza dążeniu do spełnienia marzeń i potrzeb stylistek paznokci. Wizją jej twórców jest to aby zostać marką, która potrafi dostosować się do zmieniającego się rynku i trendów.

Z kim widzę się na Beauty Flash?

48 komentarze:

Tian De,

TianDe - Kremowa maska tonizująca Sinowilsonia

06:31 Bezbłędna Kosmetyka 35 CommentsO kosmetykach marki TianDe dowiedziałam się od Natalii z Centrum Stylu i z zaciekawieniem postanowiłam sprawdzić jedną z maseczek.

35 komentarze:

Body Boom,

Body Boom - peeling kawowy

02:11 Bezbłędna Kosmetyka 38 Comments


Body Boom Original - co to takiego?
Jest to polski peeling kawowy stworzony z wysokiej jakości kawy i wielu naturalnych produktów. Zawarte w nim składniki zwalczają cellulit oraz rozstępy, a przede wszystkim sprawiają, że skóra będzie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

38 komentarze:

Dłonie,

Jesienna kolekcja lakierów Miss Sporty

03:45 Bezbłędna Kosmetyka 45 Comments


Dziś kilka słów o nowościach Miss Sporty, a będzie o lakierach Lasting Gel Shine z jesiennej kolekcji. Jak już wcześniej wspominałam otrzymałam świetny kuferek dzięki uprzejmości Agencji reklamowej VACALOCA, której bardzo dziękuję. Wszystkie produkty z kuferka możecie zobaczyć klikając na ten  link → Miss Sporty

45 komentarze:

Liebster Blog Award

02:13 Bezbłędna Kosmetyka 25 CommentsCałkiem niedawno zostałam nominowana przez Kasię z Okiem Mamusi do Liebster Blog Award i oczywiście zapraszam na jej bloga. Jestem bardzo mile zaskoczona nominacją, co jest dla mnie jeszcze większą motywacją do tworzenia tego miejsca jakim jest Bezbłędna Kosmetyka. Bardzo dziękuję Kasi za nominację i cieszę się, że tak sympatyczna osoba zauważyła mnie w blogosferze.
 

25 komentarze:

CD,

CD „kosmetyki bliskie naturze” - cytrynowy żel pod prysznic

05:41 Bezbłędna Kosmetyka 36 CommentsKILKA SŁÓW O MARCE:

Produkty niemieckiej marki CD Reinheitsgebot® są od dawna kojarzone z naturalnie łagodną pielęgnacją.
Od kilkudziesięciu lat dewiza CD jest niezmiennie taka sama:


36 komentarze: