Calvin Klein,

Calvin Klein Euphoria

01:28 Bezbłędna Kosmetyka 16 Comments


Perfumy towarzyszą nam na co dzień, pozwalają podkreślić charakter i poprawiają samopoczucie. Każdy z nas ma swój ulubiony zapach do którego często wraca, a mój to Calvin Klein Euphoria.

16 komentarze:

Floslek,

Ideal Selfie by Floslek

09:53 Bezbłędna Kosmetyka 22 Comments


W ostatnim czasie miałam przyjemność brać udział w grupowym testowaniu kosmetyków z nowej serii SKIN CARE EXPERT ALL-DAY dzięki współpracy marki Floslek Laboratorium Kosmetyczne i Face&Look. Kosmetyki te zostały  stworzone dzięki oparciu o nową formułę Selfie effect technology™.

22 komentarze:

Pirolam,

Pirolam szampon

11:16 Bezbłędna Kosmetyka 32 Comments


Łupież to nieprzyjemny i wstydliwy problem dla osób w każdym wieku. Choroba skóry głowy objawia się przez drobnopłatowe złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka z objawami mniej lub bardziej nasilonego łojotoku. Pozbycie się go nie zawsze jest łatwym procesem, ale w aptekach czy drogeriach możemy zaopatrzyć się w szampon przeciwłupieżowy i zacząć kilkutygodniową kurację. W większości przypadków stosowanie szamponu przeciwłupieżowego pomaga
w celu wyeliminowania tego problemu, ale dla wielu osób nie wystarczy sama kuracja i konieczna jest wizyta u lekarza. Jeżeli jednak po stosowaniu preparatów przeciwłupieżowych osoba dalej zmaga się ze swędzeniem skóry głowy lub opuchnięciem, należy wtedy niezwłocznie wybrać się na wizytę do lekarza dermatologa.


32 komentarze: