Ciało,

Kosmetyki Marion

10:09 Bezbłędna Kosmetyka 33 CommentsWitajcie! 
Mam wielką przyjemność przedstawić Wam kosmetyki, które testuję dzięki współpracy i uprzejmości firmy Marion. Ich kolorowe opakowania świetnie się prezentują i zawartość mile mnie zaskoczyła. Bardzo dziękuję firmie Marion za tak wspaniałe produkty.

33 komentarze:

Bispol,

Aromaterapia

03:36 Bezbłędna Kosmetyka 5 Comments   "Aromaterapia lub aromatoterapia – gałąź medycyny alternatywnej wykorzystująca olejki eteryczne i inne substancje zapachowe do korzystnego wpływania na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie."

5 komentarze:

Life Style,

Spotkanie Blogerek

03:34 Bezbłędna Kosmetyka 5 CommentsSpotkanie blogerek odbyło się dnia 20.08.2016 roku w malowniczym miejscu, które przyciąga mieszkańców i osoby z daleka, a jest to Cafe Magia w Chrzanowie. Miejsce pełne ciepła i rodzinnej atmosfery spędzonej przy domowym cieście.


5 komentarze:

Kosmetyczne inspiracje z Fashion Post

00:35 Bezbłędna Kosmetyka 24 Comments

Od dłuższego czasu obserwuję jedną ze stron, gdzie można znaleźć pomocne inspiracje i nowości. Mowa o portalu Fashion Post, który pozytywnie mnie zaskakuje.

 bit.ly/2aOxVdd      - Ten link przekieruje Was od razu do strony głównej portalu Fashion Post.

24 komentarze:

Bielenda,

Bielenda - Masło do ciała Troskliwa Brzoskwinia

10:34 Bezbłędna Kosmetyka 29 CommentsDzisiaj przychodzę do Was z recenzją  masła do ciała Troskliwa Brzoskwinia marki Bielenda.
 

29 komentarze:

Ciało,

Avojuice by OPI

02:07 Bezbłędna Kosmetyka 37 CommentsAmerykańska marka OPI kojarzy nam się z czymś wyjątkowym i ekskluzywnym. W swojej ofercie ma najwyższej jakości produkty do profesjonalnego oraz domowego manicure i pedicure. Od lat jest pionierem w pielęgnacji paznokci. OPI Avojuice to balsam do pielęgnacji dłoni i ciała, ale można również używać go do stóp po zabiegu pedicure.


37 komentarze:

Makijaż,

SKIN79 ECO LIP GLOSS

23:56 Bezbłędna Kosmetyka 26 CommentsKoreańska firma SKIN79 jest jedną z najbardziej popularnych i cenionych marek ze wschodu. Nie bez wątpienia wiele kobiet na całym świecie uwielbia ich kosmetyki. Dlaczego? Ich jakość jest bardzo dobra, a efekty zauważalne od pierwszego użycia. Opakowania są eleganckie i kobiece, aż trudno im się oprzeć. Niestety jednak sukces tej firmy boryka się z problemem nielegalnych podróbek, które można nabyć przez Internet. Fałszywe produkty charakteryzują się bardzo słabą jakością i substancjami chemicznymi zawartymi w ich składzie. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że tego typu produkty nie wpłyną korzystnie na zdrowie naszej skóry, tylko zaszkodzą. Dlatego warto zaopatrzyć się w produkty tej marki z legalnych i pewnych źródeł.

26 komentarze:

7th Heaven,

7th Heaven - Dead Sea Sheet Masque

09:42 Bezbłędna Kosmetyka 18 CommentsPrzedstawiam Wam nawilżającą maseczkę do twarzy z wodorostami morskimi (Ded Sea Sheet Masque). Jak wcześniej wspominałam produkty te mam przyjemność testować dzięki współpracy i uprzejmości brytyjskiej marki 7th Heaven.

18 komentarze:

7th Heaven,

7th Heaven - Maseczka Cucumber Peel-Off

01:53 Bezbłędna Kosmetyka 14 CommentsWitajcie!
Dziś będzie o maseczce oczyszczającej z wyciągiem z ogórka typu Peel-Off (Cucumber Peel-Off), którą testuję dzięki brytyjskiej marce 7th Heaven. Mogliście wcześniej czytać o 7th Heaven - Maseczka Passion Peel-Off i jeżeli nie czytaliście to zdecydowanie polecam.

14 komentarze:

7th Heaven,

7th Heaven - Coconut Protein Rescue Masque for Hair & Roots

07:35 Bezbłędna Kosmetyka 14 CommentsPielęgnacja włosów jest niezwykle ważna, by były one zdrowe i lśniące. Prawidłowo dobrane kosmetyki do potrzeb naszych włosów wpływają na ich kondycję i wygląd. Systematyczne mycie, odżywianie za pomocą wszelkiego rodzaju odżywek i masek dostępnych na rynku kosmetycznym pomogą nam uzyskać pożądany efekt. Dzisiaj przedstawię Wam kokosową maskę regenerującą do włosów (Coconut Protein Rescue Masque), którą testuję dzięki uprzejmości brytyjskiej marki 7th Heaven

14 komentarze: